Nahajate se
Domov > Datumi po kategorijah 2023/24

Pojdi na:

Razpored tekem Prenesi PDF razpored

 


MLADINKE

(več na odbojka.si)

mladinke – kvalifikacije za 1. ligo
nedelja, 24. september 2023
ob 10:00
 

OŠ Livade,
Livade 7,
6310 Izola

(dve igrišči)
kvalifikacije za 1.ligo – 1. krog – zahod – skupina H

1. Izola : Triglav Kranj
2. OD Krim I : TPV Volley NM
3. zmagovalec tekme »1« : zmagovalec tekme »2«
4. poraženec tekme »1« : poraženec tekme »2«
5. poraženec tekme »3« : zmagovalec tekme »4«

zmagovalec 3. in 5. tekme se uvrsti v 2. krog kvalifikacij

mladinke – 2. liga
nedelja, 22. oktober 2023
ob 10:00

(dve igrišči)
mladinke – lige – 1. krog

OD Krim I : Izola
VOLLEYBALLjubljana I : Format Logatec
Format Logatec : OD Krim I
Izola : VOLLEYBALLjubljana I
nedelja, 05. november 2023
ob 10:00

mladinke – lige – 2. krog

GEN-I sonce : OD Krim I
Luka Koper : Izola
Izola : GEN-I sonce
OD Krim I : Luka Koper
nedelja, 19. november 2023
ob 10:00

mladinke – lige – 3. krog

Luka Koper m: Format Logatec
GEN-I sonce : Izola
Izola : Luka Koper
Format Logatec : GEN-I sonce
nedelja, 03. december 2023
ob 10:00

mladinke – lige – 4. krog

Izola : Format Logatec
OD Krim I : VOLLEYBALLjubljana I
VOLLEYBALLjubljana I : Izola
Format Logatec : OD Krim I
nedelja, 17. december 2023
ob 10:00

mladinke – lige – 5. krog

Izola : Format Logatec
Format Logatec : Vital Ljubljana II
Vital Ljubljana II : Izola
nedelja, 21. januar 2024 mladinke – lige – 6. krog

prosto

nedelja, 04. februar 2024
ob 12:30

mladinke – lige – 7. krog

Vital Ljubljana II : Izola
Izola : OD Krim I
OD Krim I : Vital Ljubljana II
nedelja, 18. februar 2024 mladinke – 1/2 finalni turnir
nedelja, 17. marec 2024 mladinke – finalni turnir

 

KADETINJE – 1. ekipa

(več na odbojka.si)

kadetinje – kvalifikacije za 1. ligo
nedelja, 08. oktober 2023
ob 10:00

(dve igrišči)

kvalifikacije za 1. ligo – 1. krog – zahod – skupina H

1t. Izola : Lubnik I
2t. ŽOK Triglav Kranj I : ŽOK Domžale
3t. zmagovalec tekme »1« : zmagovalec tekme »2«
4t. poraženec tekme »1« : poraženec tekme »2«
5t. poraženec tekme »3« : zmagovalec tekme »4«

“3t”→ zmagovalec se uvrsti na turnir 2 kroga kot prvi
“4t”→ poraženec se uvrsti na turnir kvalifikacij za 2 ligo
“5t”→ zmagovalec se uvrsti na turnir 2 kroga kot drugi
“5t”→ poraženec se uvrsti v 2 ligo kadetinj zahod

nedelja, 15. oktober 2023
ob 10:00

kvalifikacije za 2. ligo – skupina 2I

t1« Mladi Jesenice II : Izola
t2« VOLLEYBALLjubljana 1 : Žirovnica
t3« zmagovalec tekme »1« : zmagovalec tekme »2«
t4« poraženec tekme »1« : poraženec tekme »2«
t5« poraženec tekme »3« : zmagovalec tekme »4«

t3 → zmagovalec se uvrsti v 2. ligo – zahod
t4 → poraženec se uvrsti v 3. ligo – zahod
t5→ zmagovalec se uvrsti v 2. ligo – zahod
t5
→ poraženec se uvrsti v 3. ligo – zahod

kadetinje – 2. liga ZAHOD A
nedelja, 12. november 2023
ob 10:00

(dve igrišči)

kadetinje – lige – 1. krog

Lubnik II : OD Krim I
Izola : VK Portorož
VK Portorož : Lubnik II
OD Krim I : Izola

nedelja, 26. november 2023
ob 10:00

Športna Dvorana Zlato polje,
Kidričeva cesta 53,
Kranj

(dve igrišči)

kadetinje – lige – 2. krog

ŽOK Triglav Kranj I : Mladi Jesenice II
Izola : Vital Ljubljana IV
Vital Ljubljana IV : ŽOK Triglav Kranj I
Mladi Jesenice II : Izola

nedelja, 10. december 2023
ob 10:00

(dve igrišči)

kadetinje – lige – 3. krog

Izola : Lubnik II
OD Krim I : VK Portorož
VK Portorož : Izola
Lubnik II : OD Krim I

nedelja, 28. januar 2024
ob 12:30

(dve igrišči)
kadetinje – lige – 4. krog

Vital Ljubljana IV : Lubnik II
Triglav Kranj : Izola
Izola : Vital Ljubljana IV
Lubnik II : Triglav Kranj

nedelja, 11. februar 2024
ob 10:00

(dve igrišči)

kadetinje – lige – 5. krog

Izola : Triglav Kranj
VK Portorož : ŽOK Triglav Kranj I
ŽOK Triglav Kranj I : Izola
Triglav Kranj : VK Portorož

nedelja, 03. marec 2024
ob 10:00
Dvorana OŠ V. Vodnika,
Adamičeva ulica 16,
1000 Ljubljana

(dve igrišči)
kadetinje – lige – 6. krog

OD Krim I : ŽOK Triglav Kranj I
Lubnik II : Izola
Izola : OD Krim I
ŽOK Triglav Kranj I : Lubnik II

nedelja, 21. april 2024
ob 10:00

Športna Dvorana Zlato polje,
Kidričeva cesta 53,
Kranj

(dve igrišči)

kadetinje – lige – 7. krog

ŽOK Triglav Kranj I : Izola
Mladi Jesenice II : Lubnik II
Lubnik II : ŽOK Triglav Kranj I
Izola : Mladi Jesenice II

nedelja, 12. maj 2024 kadetinje – 1/2 finalni turnir
nedelja, 26. maj 2024 kadetinje – finalni turnir

 

KADETINJE – 2. ekipa

(več na odbojka.si)

kadetinje – kvalifikacije za 1. ligo
nedelja, 08. oktober 2023
ob 10:00

kvalifikacije za 2. ligo zahod – 1. krog – skupina E

Vital Ljubljana II : OD Krim II
OD Krim II : Izola II
Izola II : Vital Ljubljana II
 
Prvo in drugo uvrščena ekipa se uvrstita na turnir 2 kroga kvalifikacij.
Tretje uvrščena ekipa se uvrsti v 3 ligo kadetinj zahod.
nedelja, 15. oktober 2023
ob 10:00

(dve igrišči)

kvalifikacije za 2. ligo – skupina 2F

t1« POK Krško : ŽOK TriglavKranj III
t2« Neptun Swisspearl : Izola II
t3« zmagovalec tekme »1« : zmagovalec tekme »2«
t4« poraženec tekme »1« : poraženec tekme »2«
t5« poraženec tekme »3« : zmagovalec tekme »4«

t3 → zmagovalec se uvrsti v 2. ligo – zahod
t4 → poraženec se uvrsti v 3. ligo – zahod
t5→ zmagovalec se uvrsti v 2. ligo – zahod
t5
→ poraženec se uvrsti v 3. ligo – zahod

kadetinje – 2. liga ZAHOD B
nedelja, 12. november 2023
ob 10:00

Športna Dvorana Zlato polje,
Kidričeva cesta 53,
Kranj

(dve igrišči)

kadetinje – lige – 1. krog

ŽOK TriglavKranj III : Izola II
Triglav Kranj II : Luka Koper
Luka Koper : ŽOK TriglavKranj III
Izola II : Triglav Kranj II

nedelja, 26. november 2023
ob 10:00

kadetinje – lige – 2. krog

Luka Koper : Izola II
Vital Ljubljana II : ŽOK TriglavKranj III
ŽOK TriglavKranj III : Luka Koper
Izola II : Vital Ljubljana II

nedelja, 10. december 2023
ob 10:00

Športna Dvorana Zlato polje,
Kidričeva cesta 53,
Kranj

(dve igrišči)

kadetinje – lige – 3. krog

ŽOK TriglavKranj III : Izola II
Luka Koper : Triglav Kranj II
Triglav Kranj II : ŽOK TriglavKranj III
Izola II : Luka Koper

nedelja, 28. januar 2024
ob 10:00

(dve igrišči)

kadetinje – lige – 4. krog

Izola II : Calcit Volley
Luka Koper : GEN-I sonce
GEN-I sonce : Izola II
Calcit Volley : Luka Koper

nedelja, 11. februar 2024
ob 10:00

kadetinje – lige – 5. krog

GEN-I sonce : Izola II
Triglav Kranj II : ŽOK TriglavKranj III
ŽOK TriglavKranj III : GEN-I sonce
Izola II : Triglav Kranj II

nedelja, 03. marec 2024
ob 10:00

kadetinje – lige – 6. krog

Calcit Volley : ŽOK TriglavKranj III
ŽOK TriglavKranj III : ŽOK Domžale
ŽOK Domžale : Izola II
Izola II : Calcit Volley

nedelja, 21. april 2024
ob 12:30

(dve igrišči)
kadetinje – lige – 7. krog

Vital Ljubljana II : Izola II
ŽOK Domžale : Luka Koper
Luka Koper : Vital Ljubljana II
Izola II : ŽOK Domžale

nedelja, 12. maj 2024 kadetinje – 1/2 finalni turnir
nedelja, 26. maj 2024 kadetinje – finalni turnir

 

STAREJŠE DEKLICE – 1. ekipa

(več na odbojka.si)

starejše deklice – kvalifikacije za 1. ligo
sobota, 30. september 2023 deklice – kvalifikacije – 1. krog – prosto
sobota, 21. oktober 2023
ob 09:00

deklice – kvalifikacije za 1. ligo – 2. krog

Razpored (DVE IGRIŠČI):
t1« ŽOK Šentvid I : Luka Koper I
t2« Izola : POK Krško
t3« zmagovalec tekme »1« : zmagovalec tekme »2«
t4« poraženec tekme »1« : poraženec tekme »2«
t5« poraženec tekme »3« : zmagovalec tekme »4«

t3 → zmagovalec se uvrsti v 1 ligo
t4 → poraženec se uvrsti na turnir Q za 2 ligo – 2O
t5 → zmagovalec se uvrsti na turnir 3 kroga – T
t5 → poraženec se uvrsti na turnir 3 kroga – U

sobota, 28. oktober 2023 deklice – kvalifikacije – 3. krog – prosto
st. deklice – 1. liga
sobota, 18. november 2023
ob 09:00

deklice – lige – 1. krog

Luka Koper I : Izola
Ankaran : Mladi Jesenice I
Mladi Jesenice I : Luka Koper I
Izola : Ankaran

sobota, 02. december 2023
ob 09:00

deklice – lige – 2. krog

Ankaran : Luka Koper I
Luka Koper I : Mladi Jesenice I
Mladi Jesenice I : Izola
Izola : Ankaran

sobota, 16. december 2023
ob 09:00

OŠ Livade,
Livade 7,
6310 Izola

(dve igrišči)
deklice – lige – 3. krog

Izola : ŽOK Šentvid I
Ankaran : Luka Koper I
Luka Koper I : Izola
ŽOK Šentvid I : Ankaran

sobota, 20. januar 2024
ob 09:00
OŠ Louisa Adamiča
Tovarniška cesta 14,
1290 Grosuplje
deklice – lige – 4. krog

ATK Grosuplje I : Izola
Izola : Vital Ljubljana I
Vital Ljubljana I : Ankaran
Ankaran : ATK Grosuplje I

sobota, 03. februar 2024
ob 09:00

deklice – lige – 5. krog

Mladi Jesenice I : Vital Ljubljana I
Vital Ljubljana I : Izola
Izola : ŽOK Šentvid I
ŽOK Šentvid I : Mladi Jesenice I

sobota, 09. marec 2024
ob 09:00

deklice – lige – 6. krog

Ankaran : VOLLEYBALLjubljana
VOLLEYBALLjubljana : Izola
Izola : Mladi Jesenice I
Mladi Jesenice I : Ankaran

sobota, 23. marec 2024
ob 09:00

deklice – lige – 7. krog

VOLLEYBALLjubljana : Mladi Jesenice I
Mladi Jesenice I : ATK Grosuplje I
ATK Grosuplje I : Izola
Izola : VOLLEYBALLjubljana

sobota, 06. april 2024 deklice – 1/2 finalni turnir
sobota, 18. maj 2024 deklice – finalni turnir

STAREJŠE DEKLICE – 2. ekipa

(več na odbojka.si)

starejše deklice – kvalifikacije za 2. ligo
sobota, 30. september 2023 deklice – kvalifikacije – predkrog – prosto
sobota, 21. oktober 2023
ob 9:00

kvalifikacije za 2. ligo – 1. krog

Razpored :
t1« ŽOK Domžale : Lubnik IV
t2« Olimp Ljubljana I : Izola II
t3« zmagovalec tekme »1« : zmagovalec tekme »2«
t4« poraženec tekme »1« : poraženec tekme »2«
t5« poraženec tekme »3« : zmagovalec tekme »4«

t3 → zmagovalec se uvrsti v 2 krog – turnir 2O
t4 → poraženec se uvrsti v 3 ligo
t5 → zmagovalec se uvrsti v 2 krog – turnir 2P
t5 → poraženec se uvrsti v 2 krog – turnir 2M

sobota, 28. oktober 2023
ob 09:00

deklice – kvalifikacije za 2. ligo – 3. krog

Razpored :
t1« VOLLEYBALLjubljana 2 : Elan Radovljica
   → zmagovalec se uvrsti v 2. ligo
t2« Elmont Bled : Izola II
   → zmagovalec se uvrsti v 2. ligo
t3« poraženec tekme »1« : poraženec tekme »2«
   → zmagovalec se uvrsti v 2. ligo
   → poraženec se uvrsti v 3. ligo
st. deklice – 2. liga ZAHOD A
sobota, 18. november 2023
ob 09:00

deklice – lige – 1. krog

VK Portorož : Neptun Swisspearl
Neptun Swisspearl : GEN-I sonce
GEN-I sonce : Izola II
Izola II : VK Portorož

 

sobota, 02. december 2023
ob 09:00
Športna dvorana Kanal,
Gradnikova ulica 25,
5213 Kanal

(dve igrišči)
deklice – lige – 2. krog

Neptun Swisspearl : Izola II
VK Portorož : GEN-I sonce
GEN-I sonce : Neptun Swisspearl
Izola II : VK Portorož

sobota, 16. december 2023
ob 09:00
Športna dvorana Kanal,
Gradnikova ulica 25,
5213 Kanal

(dve igrišči)
deklice – lige – 3. krog

Neptun Swisspearl : Menard RA Logatec
Izola II : Calcit Volley
Calcit Volley : Neptun Swisspearl
Menard RA Logatec : Izola II

sobota, 20. januar 2024
ob 09:00
OŠ Livade,
Livade 7, Izola

(dve igrišči)
deklice – lige – 4. krog

Izola II : GEN-I sonce
VK Portorož : Menard RA Logatec
Menard RA Logatec : Izola II
GEN-I sonce : VK Portorož

sobota, 03. februar 2024
ob 9:00

deklice – lige – 5. krog

ŽOK Domžale : VK Portorož
VK Portorož : Calcit Volley
Calcit Volley : Izola II
Izola II : ŽOK Domžale

sobota, 09. marec 2024
ob 09:00
OŠ Livade,
Livade 7, Izola

(dve igrišči)
deklice – lige – 6. krog

Izola II : OD Krim I
Neptun Swisspearl : ŽOK Domžale
ŽOK Domžale : Izola II
OD Krim I : Neptun Swisspearl

sobota, 23. marec 2024
ob 09:00
Dvorana OŠ V. Vodnika,
Adamičeva ulica 16,
1000 Ljubljana

(dve igrišči)
deklice – lige – 7. krog

OD Krim I : VK Portorož
Neptun Swisspearl : Izola II
Izola II : OD Krim I
VK Portorož : Neptun Swisspearl

sobota, 06. april 2024 deklice – 1/2 finalni turnir
sobota, 18. maj 2024 deklice – finalni turnir

STAREJŠE DEKLICE – 3. ekipa

(več na odbojka.si)

starejše deklice – kvalifikacije za 2. ligo zahod
sobota, 30. september 2023
ob 9:00
OŠ prof. dr. Josipa Plemlja,
Seliška cesta 3,
4260 Bled
kvalifikacije za 2. ligo –  predkrog  – skupina P4

1. Elmont Bled : OD Krim III
2. Mladi Jesenice II : Izola III
3. poraženec tekme »1« : poraženec tekme »2«
4. zmagovalec tekme »1« : zmagovalec tekme »2« 

Zmagovalec 4. tekme napreduje na turnir 2. kroga (21.10.2023),
ostale ekipe so uvrščene v 3. ligo starejših deklic.

starejše deklice – 3. liga zahod D
sobota, 18. november 2023
ob 09:00

deklice – lige – 1. krog

Ankaran II : Izola III
Izola III : Luka Koper II
Luka Koper II : OD Krim V
OD Krim V : Ankaran II

sobota, 02. december 2023
ob 09:00

(dve igrišči)

deklice – lige – 2. krog

Izola III : Luka Koper II
Ankaran II : Neptun Swisspearl II
Neptun Swisspearl II : Izola III
Luka Koper II : Ankaran II

sobota, 16. december 2023
ob 09:00

(dve igrišči)
deklice – lige – 3. krog

Luka Koper II : Ankaran II
Izola III : Neptun Swisspearl II
Neptun Swisspearl II : Luka Koper II
Ankaran II : Izola III

sobota, 20. januar 2024
ob 09:00

(dve igrišči)

deklice – lige – 4. krog

OD Krim V : VOLLEYBALLjubljana 1
Izola III : Okna Nagode Logatec
Okna Nagode Logatec : OD Krim V
VOLLEYBALLjubljana 1 : Izola III

sobota, 03. februar 2024
ob 09:00

(dve igrišči)

deklice – lige – 5. krog

Okna Nagode Logatec : Izola III
OD Krim V : Ankaran II
Ankaran II : Okna Nagode Logatec
Izola III : OD Krim V

sobota, 09. marec 2024
ob 09:00

deklice – lige – 6. krog

GEN-I sonce II : Ankaran II
Ankaran II : VOLLEYBALLjubljana 1
VOLLEYBALLjubljana 1 : Izola III
Izola III : GEN-I sonce II

sobota, 23. marec 2024
ob 09:00

(dve igrišči)

deklice – lige – 7. krog

Neptun Swisspearl II : GEN-I sonce II
Izola III : OD Krim V
OD Krim V : Neptun Swisspearl II
GEN-I sonce II : Izola III

sobota, 06. april 2024 deklice – 1/2 finalni turnir
sobota, 18. maj 2024 deklice – finalni turnir

 

MALA ODBOJKA – 1. ekipa

(več na odbojka.si)

deklice – kvalifikacije za A ligo
sobota, 07. oktober 2023
ob 10:00
OŠ Livade,
Livade 7,
6310 Izola
kvalifikacije za »A« ligo – skupina H – 1. krog

Izola : ŽOK Šentvid
ŽOK Šentvid : Neptun Swisspearl
Neptun Swisspearl : Izola

sobota, 14. oktober 2023
ob 10:00
Dvorana Vižmarje Brod,
Na gaju 2,
1000 Ljubljana

kvalifikacije za »A« ligo – skupina H – 2. krog

ŽOK Šentvid : Izola
Izola : GEN-I sonce
GEN-I sonce : ŽOK Šentvid

sobota, 11. november 2023
ob 10:00
Športna dvorana Kanal,
Gradnikova ulica 25,
5213 Kanal

kvalifikacije za »A« ligo – skupina H – 3. krog

Neptun Swisspearl : GEN-I sonce
GEN-I sonce : Izola
Izola : Neptun Swisspearl

sobota, 25. november 2023 MALA deklice – kvalifikacije – 4. krog

(prosto)

deklice – A liga – zahod A
sobota, 09. december 2023
ob 09:00

MALA deklice – lige – 1. krog

Ankaran : Izola
Izola : Luka Koper
Luka Koper : Ankaran

sobota, 13. januar 2024
ob 09:00

(dve igrišči)

MALA deklice – lige – 2. krog

OD Krim I : Luka Koper
ŽOK Šentvid : Izola
Izola : OD Krim I
Luka Koper : ŽOK Šentvid

sobota, 27. januar 2024 MALA deklice – lige – 3. krog

prosto

sobota, 10. februar 2024
ob 09:00

MALA deklice – lige – 4. krog

Izola : Ankaran
Ankaran : OD Krim I
OD Krim I : Izola

sobota, 16. marec 2024
ob 09:00

MALA deklice – lige – 5. krog

Luka Koper : Izola
Izola : Calcit Volley
Calcit Volley : Luka Koper

sobota, 13. april 2024
ob 09:00

(dve igrišči)
MALA deklice – lige – 6. krog

ŽOK Šentvid : Izola
Calcit Volley : Ankaran
Ankaran : ŽOK Šentvid
Izola : Calcit Volley

sobota, 11. maj 2024 MALA deklice – 1/2 finalni turnir
sobota, 25. maj 2024 MALA deklice – finalni turnir

 

MALA ODBOJKA – 2. ekipa

(več na odbojka.si)

deklice – kvalifikacije za A ligo
sobota, 07. oktober 2023
ob 09:00
OŠ Livade,
Livade 7,
6310 Izola
kvalifikacije za »A« ligo – skupina I – 1. krog

Izola II : MenardRA Logatec
MenardRA Logatec : OD Krim I
OD Krim I : Izola II

sobota, 14. oktober 2023 MALA deklice – kvalifikacije – 2. krog

(prosto)

sobota, 11. november 2023
ob 09:00

kvalifikacije za »A« ligo – skupina I – 3. krog

OD Krim I : Calcit Volley
Calcit Volley : Izola II
Izola II : OD Krim I

sobota, 25. november 2023
ob 09:00
Športna dvorana Logatec,
Šolska pot 4a,
1370 Logatec
kvalifikacije za »A« ligo – skupina I – 4. krog

MenardRA Logatec : Izola II
Izola II : Calcit Volley
Calcit Volley : MenardRA Logatec

deklice – B liga – zahod F
sobota, 09. december 2023 MALA deklice – lige – 1. krog

prosto

sobota, 27. januar 2024
ob 09:00

(dve igrišči)

MALA deklice – lige – 2. krog

VOLLEYBALLjubljana I : Vital Ljubljana III
Izola II : Format Logatec
Format Logatec : VOLLEYBALLjubljana I
Vital Ljubljana III : Izola II

sobota, 10. februar 2024
ob 09:00

MALA deklice – lige – 3. krog

Format Logatec : GEN-I sonce II
GEN-I sonce II : Izola II
Izola II : VOLLEYBALLjubljana I
VOLLEYBALLjubljana I : Format Logatec

sobota, 16. marec 2024
ob 09:00

MALA deklice – lige – 4. krog

Izola II : GEN-I sonce II
GEN-I sonce II : Vital Ljubljana III
Vital Ljubljana III : Format Logatec
Format Logatec : Izola II

sobota, 13. april 2024
ob 09:00

(dve igrišči)
MALA deklice – lige – 5. krog

Vital Ljubljana III : GEN-I sonce II
VOLLEYBALLjubljana I : Izola II
Izola II : Vital Ljubljana III
GEN-I sonce II : VOLLEYBALLjubljana I

sobota, 11. maj 2024 MALA deklice – 1/2 finalni turnir
sobota, 25. maj 2024 MALA deklice – finalni turnir
Top